Kubek! Nowy kubek na nowy rok szkolny!

Kubki to najpowszechniej używane naczynia w naszym codziennym życiu. Każdy z nas ma kilka ulubionych - jeden do porannej kawy z mlekiem, inny do herbaty, która cały dzień stoi na biurku, jeszcze inny do czarnej, popołudniowej kawy czy zielonej herbaty. W naszym sklepie kubków mamy mnóstwo, z najróżniejszych materiałów ceramicznych, różnej grubości i objętości.

Kubki to także wdzięczny prezent, często kupowany dla przyjaciół czy bliskich. Niezobowiązujący, bo stosunkowo najtańszy a jednocześnie różnorodne kubki łatwo odnajdują się w każdym wnętrzu. Nasz mały artykuł ma za zadanie ułatwić wybór kubka czy to dla siebie, czy w prezencie.

 

Nowoczesne kubki bez ucha w skandynawskim stylu

Najmodniejsze ostatnio stały się grube, kamionkowe kubki bez ucha. Klienci cenią naturalne kolory ziemi - odcienie szarości czy beżu, delikatnego różu, czarne, niebieskie. Wypełnione gorącym płynem ogrzewają ręce, ale są na tyle grube, że nie parzą. Od małych czarek na espresso, po duże kubki na kawę czy herbatę. 

 [product id="149, 147, 1015, 336"]

Ogromną ofertę kubków bez ucha oferuje Aoomi - kubki w różnych kolorach i w najróżniejszych wielkościach. Bardzo ciekawą paletę nawiązującą do otaczającej nas przyrody oferuje pracownia Hadaki. Kolekcje Baltica Blue czy Tajga przenoszą nasz nad morskie fale, do lasów, wulkanów.

 [product id="1150, 1107, 1077, 1053"]

Kubek bez ucha to też popularny temat pracowni specjalizujących się w wyrobach ceramicznych toczonych na kole - różnej wielkości czarki z pracowni Ronja czy Zakwas

Problem parzących kubków bez ucha próbuje rozwiązać pracownia FOBE - ich kubki mają ostro przycięte krawędzie, stąd i powietrze izoluje nieco palce.

 

Klasyczne kubki z uchem z porcelany lub kamionki

Wśród proponowanych przez nas kubków z uchem mamy kolorowe kubki z barwionej w masie porcelany, zaprojektowane przez Marka Cecułę dla Fabryki w Ćmielowie. Najtańsze, codzienne kubki z porcelany pochodzą z fabryk porcelany - z Lubiany czy Ćmielowa. Wybraliśmy kolekcje nowoczesnych, kolorowych kubków, sprzedawane na sztuki pozwalają każdemu na skompletowanie swojego, ulubionego zestawu.

Kubki z pracowni Fusku to fabryczne kubki z Lubiany, dekorowane zmysłowymi, autorskimi kalkami

[product id="41, 90, 271, 830"]

Kubki artystyczne, złocone - pomysły na prezent

Pojedynczy kubek to idealny pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Dobrze dobrany kubek staje się codziennym towarzyszem, wypełniony ulubionym napojem stoi na biurku przez wiele godzin i przypomina o ofiarodawcy. Ręcznie wykonane kubki z cienkiej porcelany, malowane prawdziwym złotem to małe dzieła sztuki. 

Możemy wybierać spośród rzeźbiarskich form Magdy Konior, charakterystycznych, eleganckich form pracowni Ende ceramics, prześwitującej porcelany Czynie Ceramics czy wygodnych, klasycznych form Ceramy

  [product id="187, 998, 1133, 842"]

Kubki ze złotym serduszkiem Karoliny Szeląg, jej malarskie essy floressy, paski czy wisienki to wasze ulubione prezenty ślubne w naszym sklepie.

 

Kolorowe kubki dla młodzieży i miłośników współczesnego Designu

Dla młodzieży polecamy kolorowe kubki z pracowni Naturalnie z Gliny - kubki z bąbelkami idealnie wspomagają koncentrację! Miłośnikom współczesnego wzornictwa - kolorowe kubki z wielkim uchem Malwiny Konopackiej. W sprzedaży dostępne są gładkie kubki, edycja specjalna kubka z preclem została przygotowana we współpracy z Dawidem Podsiadło....

  [product id="1195, 1271, 1270, 1199"]

 Potrzebujesz więcej kubków?


zobacz całą ofertę kubków

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl