Zwroty i reklamacje

Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe. Oferujemy produkty ręcznie wykonane przez artystów, małe i duże fabryki. Każdy egzemplarz przechodzi przez długi proces produkcyjny i jest ręcznie formowany, malowany czy dekorowany, stąd też poszczególne egzemplarze mogą różnić się między sobą, wyglądać inaczej niż te ujęte na wzorcowych fotografiach w sklepie.

Wyroby ręcznie wykonane nie są doskonałe - zdarzają się pęcherzyki powietrza, zgrubienia, przebarwienia, krzywizny - jeżeli są to technologiczne różnice a nie uszczerbki czy pęknięcia, jeżeli nie powodują umniejszenia możliwości pełnego korzystania - to nie są uznawane przez sklep jako nienadające się do sprzedaży

Wszystkie oferowane produkty są dopuszczone do kontaktu z żywnością

Jeżeli jednak produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, macie prawo zwrócić go, bez podawania przyczyn w ciągu 14 dni od chwili otrzymania przesyłki, zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U.2014 r. poz. 827)

Zwroty prosimy wysyłać na adres sklepu:

Sklep Porcelanowa

ul. Kredytowa 2

00-062 Warszawa

tel. 501 569 444

Ze względu na kruchość asortymentu prosimy o wykorzystanie opakowań i zabezpieczeń, w których my wysłaliśmy zamówienie do Państwa.

Do paczki prosimy dołączyć paragon i oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

Pieniądze zwrócimy niezwłocznie po otrzymaniu towaru, w tej samej formie, w jakiej zostały zapłacone - poprzez Przelewy24 lub przelew bankowy. Zgodnie z obowiązującym prawem sklep zobowiązany jest do zwrotu kosztów zamówienia i wysyłki do klienta. Nie jest zobowiązany do ponoszenia kosztów odesłania produktów do sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl