Serwisy obiadowe

W nowoczesnej kuchni zamiast tradycyjnych serwisów obiadowych coraz częściej spotykamy zestawy indywidualnie dobranych talerzy. Mieszamy kolory, fasony, dekoracje. Projektanci wychodzą naprzeciw modzie i proponują zestawy różnych dekoracji, stanowiących wspólną całość. Tak powstała kolekcja Circus z elementami cyrkowych postaci, czy Polski Stół - z powtarzającym się w różnej formie motywem plastra miodu. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W naszej ofercie mamy gotowe zestawy talerzy płaskich w dwóch rozmiarach wraz z talerzem głębokim. Taki zestaw stanowi bazę do której każdy wybiera dodatki, tworząc swój własny, niepowtarzalny serwis obiadowy.

Dużym powodzeniem cieszą się kolorowe talerze z Zakładów Porcelany Stołowej Lubiana. Ręcznie malowane talerze deserowe, talerze głębokie, obiadowe, miski i miseczki z kolekcji Boss i Stone Age są wytrzymałe i wygodne w użyciu, można je bezpiecznie myć w zmywarkach. 
Ciekawa i dekoracyjna jest kolekcja prostych talerzy Marrakesz. Duże, idealnie płaskie talerze w różnych kolorach są chętnie wykorzystywane przez pasjonatów fotografii kulinarnej i kucharzy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl