Optymistyczna Kalva w warszawskim sklepie

Krakowska Kalva to propozycja Magdy i Grzegorza na dobry początek dnia. Po czasach eksperymentowania, wielu prób i czasem porażek, dzięki pasji i wytrwałości udało im się stworzyć rozpoznawalną markę nowoczesnej porcelany.

Wytwórnia do swoich produktów używa wysokiej klasy fabrycznej porcelany, na którą ręcznie dokleja specjalistyczną, zaprojektowaną przez artystów kalkomanią i powtórnie wypala w wysokiej temperaturze.

Wszystkie dekoracje Kalvy są na tyle odporne, że naczynia można używać w kuchenkach mikrofalowych i myć w zmywarkach. Są też oczywiście bezpieczne i zdrowe w kontakcie z żywnością.

Hasło przewodnie  Kalvy mówi: "To będzie dobry dzień". Stąd w dekoracjach porcelany tyle optymizmu. Napisy na kubeczkach, filiżankach czy talerzykach wołają Uśmiechnij się, Jest fajnie, Zjedz mnie, Głowa do góry.

Jedna z kolekcji Kalvy dekorowana jest dziki zwierzętami z polskich lasów. Jest tam wilk, jeż, niedźwiedź czy lis. Jakże inne podejście do otaczającego nas świata niż banalne kotki i pieski.

Kalva proponuje też personalizację porcelany. Na stronach Kalva.pl można zamówić dowolny produkt z własnym imieniem czy napisem. Kalva proponuje też warsztaty, podczas których każdy sam udekoruje porcelanowy przedmiot dostępnymi kalkomaniami.

Asortyment jest stałe poszerzany, poza kubkami, talerzykami czy filiżankami dostępne są maselnica, kieliszki do jajek, cukiernice czy obrączki do serwetek. Każdy sezon przynosi nowości, utrzymywane jednak w konwencji pasteli i delikatnych wzorów. Kalva jest ulubiona marką młodzieży i tych wszystkich, którzy czuja się młodo i z optymizmem patrzą w przyszłość.

Porcelanowa jest pierwszym sklepem w Warszawie, w którym na półkach na stałe zagościły produkty Kalvy. Można przyjść i wybrać sobie ulubioną dekorację, kupić czy zamówić produkty bez ponoszenia kosztów przesyłki.

Kalva w Warszawie
Kalva w Warszawie

 

 

Dodaj komentarz