Magda Pilaczyńska

Magda Pilaczyńska, graficzka, ilustratorka pierwsze wzory kalki na talerze zaprojektowała dla Porcelany Krzysztof z Wałbrzycha. Powstała wtedy kolekcja Wąsy i Flaming. Jej najnowsza kolekcja TatooTaboo to niezwykłe połączenie więziennych tatuaży i białej, delikatnej porcelany

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przez wiele lat współpracowała z KukBuk, projektuje okładki, plakaty, ilustracje do książek. Jednocześnie jej kolekcja porcelany ręcznie dekorowanej kolorowymi wycinankami rozrasta się o kolejne elementy zastawy. Po talerzach dekoracyjnych, cukiernicach czy wazonach, przyszedł czas na dzbanki i filiżanki. Artystka wciąż rozwija swoją markę Look At Me Plates.

"TATOOTABOO” - to najnowsza kolekcja porcelany stworzona przez graficzkę we współpracy z reżyserem,  Samborem Wilkiem. Inspiracją do jej powstania były... więzienne tatuaże.
Malunki na skórze to bardzo charakterystyczny element więziennej subkultury. Mają one swoją symbolikę, znaczenie, a niektóre wręcz emocjonalną mistykę. Dla społeczeństwa mogą wydawać się tandetne, niezrozumiałe i groźne. Ale to właśnie tatuaże mówią sporo o życiu, przeszłości i kryminalnym dorobku więźnia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl